Patronat honorowy

Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski
Gustaw Marek  Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego
J.E. ks. abp  Józef Górzyński – Metropolita Warmiński
Małgorzata Chyziak – Starosta  Olsztyński
Lech Jan Nitkowski – Burmistrz Miasta Barczewo
Ks. kan. Marek Paszkowski – Proboszcz Parafii św. Anny w Barczewie.

                                

 

PRZY UDZIALE PARTNERÓW:

Parafia Rzymsko-Katolicka p w św. Anny w Barczewie- ks. Marek Paszkowski</
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie – Monika Hemmerling
Telewizja Kablowa „MACROSAT” w Barczewie- Krzysztof Kacprowicz

                    

WSPÓŁORGANIZATOR

Urząd Miejski w Barczewie – Lech Jan Nitkowski

 

SPONSORZY

Totalizator Sportowy Sp. z o. o .
PHU INGWAR w OLSZTYNIE
Lift Marcin Zienkiewicz
PRIMAVERA FURNITURE

 

 

 

INSTYTUCJE DOFINANSOWUJĄCE FESTIWAL- EDYCJA 2018

Festiwal jest realizowany  przy wsparciu finansowym:

Województwo Warmińsko – Mazurskie w kwocie 10.000 zł
Powiat  Olsztyński w kwocie   5.000 zł (w tym nagroda 3.000zł)
Gmina Barczewo w kwocie   40.000 zł  (w tym nagroda 10.000zł)

              

DARCZYŃCY – 2018

Prywatne  Gospodarstwo  Rolne  Rejczuchy 9 Tadeusz Kurek
Wanda Warpachowska -Kurek
Nadleśnictwo Wipsowo
Przedsiębiorstwo Zagraniczne Mazur – Tom Krystyna Jurczyk, Wójtowo
Apteka Góra Małgorzata i Stanisław Góra Sp.J.
Mazurski Bank Spółdzielczy O / Barczewo
Telewizja Kablowa Macrosat
Piekarnia Tyrolska – Jarosław Goszczycki – Olsztyn
Spółdzielnia Mieszkaniowa RODŁO w Barczewie
Kwiaciarnia MAGNOLIA Dorota Piórkowska – Barczewo
Bar Dorian Dorota Stangrecka – Wójtowo
Mirosława i Dariusz Jasińscy,
Jerzy Bujnowski,
Jerzy Jędrasik
Hanna i Sławomir Teżyk -Stawiguda
Regina Pisowłocka –Barczewo
Olbud – Bis Edward Wojnach, Marek Dziedzioła – Maruny
Krzysztof Tomczyk – Barczewo
Anna Jakończuk i Janusz Klonowski,
Piotr Jakończuk,
Łukasz Dobolski, Kazimierz Perlik,
Ewa Karkotka ,
Małgorzata Grala,
Stanisława i Jan Gruda,
Elżbieta i Jerzy Binieccy,
Robert Gruda,
Irena Sieredzińska
Iwona Powichrowska,
Elżbieta Pawlaszek,
Zenobia i Tadeusz Kowalscy
Lucyna i Tadeusz Gajewscy,
Mirosław Jasiński,
Danuta Łowkiel
Piekarnia  FPH Marcel Sylwester Kołecki – Jeziorany
Ecotom Tomasz Rok -Kronowo
TECH –BET SP.Z O.O. – Barczewo
Primavera Furniture
Hurtownia artykułów spożywczo-przemysłowych
WIPSÓR Jerzy Roszkowski
Kompleksowe usługi pogrzebowe Eden

            

 

INSTYTUCJE I OSOBY WSPIERAJĄCE – 2018

Zakład Karny w Barczewie
Zespół Szkół w Barczewie
Zakład Budynków Komunalnych w Barczewie
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku Oddział w Barczewie
Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne  „Pojezierze” Oddział Barczewo
Parafia św. Andrzeja w Barczewie
Teresa i Władysław Napierało
Katarzyna Suraj
Grupa „Niteczki” z warsztatów tkackich w Salonie Muzycznym im. F. Nowowiejskiego przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie:
Stanisława Grala,
Teresa Turek,
Janina Szneider,
Danuta Dziekan,
Danuta Łowkiel,
Mieczysława Kozłowska,
Basia Korecka,
Magdalena Łowkiel
Grupa Decoupage pod kierunkiem Beaty Łoposzko, z Uniwersytetu III Wieku w Barczewie, prezes Anna Rok

PATRONAT MEDJALNY FESTIWALU – EDYCJA  2018

Telewizja TVP 3 Olsztyn
Telewizja Macrosat
Telewizja Regionalna ReTv
Radio Olsztyn
Radio Plus
Radio UWM FM
Gazeta Olsztyńska
Nasz Olsztyniak
Gość Niedzielny

                                                                 

OPIEKUNOWIE CHÓRÓW 2018

Janina Domurad,
Halina Romankiewicz,
Wojciech Dąda
Alina Rynkiewicz,
Krzysztof Hryszko,
Julita Wachomin
Paulina Cynta,
Aleksandra Jabłecka,
Michał Januszewski,
Andrzej Lubecki,
Dorota Dóźdź,
Joanna Żołnowska,
Paweł Saczuk,
Irena Wolak,
Mirela Romanowska